Anasayfa | İletişim
 
  BİZ KİMİZ ?

             KONYALI SARACİYE, 1993 Yılında rahmetli Şadi SOYAK ( 1967-1995 ) tarafından İstanbul    Eminönünde küçük bir toptan satış mağazası olarak kurulmuştur.

        On yedi yıl gibi kısa bir zaman zarfında siz değerli müşteri ve dostlarımızın da desteğiyle sektörünün en iddialı firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

        KONYALI SARACİYE ; Dinamik yapısı, evrensel bakış açısı ve güncel ürünleri ile moda ve çağa ayak uydurmakla yetinmemiş deri üzerine olan herşeyi benimseyip sektörünün modasını bizzat oluşturmuştur. Bay ve bayan çanta - kemer - cüzdan gruplarında yerli üretimin yanı sıra müşterilerine daha zengin çeşit sunabilmek adına uzak doğu ülkelerinden pazarladığı üzrünleri yurdun dört bir yanına müşterilerinin talepleri doğrultusunda özenle hazırlanmış ürün paketlerini hızlı bir taşımacılık ağı ile ulaştırmaktadır. Firmamız iç piyasanın yanı sıra zengin çeşit olanağıyla bir çok komşu ülkenin de piyasasına girmiş ve ürünlerini bu ülkelere ihraç eder duruma gelmiştir.

        Bugün , İstanbul İSTOÇ ve Eminönündeki toptan satış mağazalarımızda müşterilerimizle buluşmanın heyecanını yaşarken yenilenen yönetim kurulu ve satış politikalarımızla zirvede kalabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

                                                                      SAYGILARIMIZLA ,

                                                                     KONYALI SARACİYE

 

 
Copyright 2010 Konyalı Saraciye - Tüm Hakları Saklıdır