Anasayfa | İletişim
 
  BİZ KİMİZ ?

             KONYALI SARACIYE, 1993 Yilinda rahmetli Sadi SOYAK ( 1967-1995 ) tarafindan Istanbul    Eminönünde küçük bir toptan satis magazasi olarak kurulmustur.

        On yedi yil gibi kisa bir zaman zarfinda siz degerli müsteri ve dostlarimizin da destegiyle sektörünün en iddiali firmalari arasinda yer almayi basarmistir.

        KONYALI SARACIYE ; Dinamik yapisi, evrensel bakis açisi ve güncel ürünleri ile moda ve çaga ayak uydurmakla yetinmemis deri üzerine olan herseyi benimseyip sektörünün modasini bizzat olusturmustur. Bay ve bayan çanta - kemer - cüzdan gruplarinda yerli üretimin yani sira müsterilerine daha zengin çesit sunabilmek adina uzak dogu ülkelerinden pazarladigi üzrünleri yurdun dört bir yanina müsterilerinin talepleri dogrultusunda özenle hazirlanmis ürün paketlerini hizli bir tasimacilik agi ile ulastirmaktadir. Firmamiz iç piyasanin yani sira zengin çesit olanagiyla bir çok komsu ülkenin de piyasasina girmis ve ürünlerini bu ülkelere ihraç eder duruma gelmistir.

        Bugün , Istanbul ISTOÇ ve Eminönündeki toptan satis magazalarimizda müsterilerimizle bulusmanin heyecanini yasarken yenilenen yönetim kurulu ve satis politikalarimizla zirvede kalabilmenin mutlulugunu yasiyoruz.

                                                                      SAYGILARIMIZLA ,

                                                                     KONYALI SARACIYE

 

 
Copyright 2010 Konyalı Saraciye - Tüm Hakları Saklıdır